Cruze 4dveřový

Dočasně nedostupné
Cruze 4dveřový
Kód:
K13
EAN:
Hmotnost:
0.000
Výrobce:
Produkt je dočasně nedostupný. Pracujeme na jeho znovuzařazení do naší nabídky v co nejkratším termínu!
Popis

Chevrolet Cruze – nádherný design, který přepisuje pravidla.

Představte si, že tohle všechno může mít vaše auto: nádherný design uvnitř i zvenčí, vynikající jízdní vlastnosti, úsporné motory, 5 hvězdiček v testech bezpečnosti EuroNCAP a vysoká kvalita zpracování.

Zjistěte, proč je Cruze nejprodávanějším kompaktním sedanem v Německu, Velké Británii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, Dánsku a Švýcarsku.

 

Elegantní tvář Cruze

Víme, že oceníte výrazný styl Cruze. Díky dělené přední masce a protáhnutým světlometům, je nejen výrazný, ale i stylový. Je to vůz, se kterým budete vyčnívat z davu.

 

Výborné jízdní vlastnosti a ovládání díky “BFI”

Cruze sedan – stejně jako hatchback – těží ze systému integrovaného rámu BFI, který mu zabezpečuje dynamické a stabilní jízdní vlastnosti a ovládání. To vám přináší:

 

 • Silný pocit stability
 • Pevné držení na cestě
 • Skutečný pocit ze zrychlení

 

Pevná stavba karosérie také přispívá k bezpečnosti – a je jedním z důvodů, proč Cruze sedan získal 5 hvězdiček (maximum) v hodnocení bezpečnosti EuroNCAP.

 

Hospodárnost a velký výkon

Nabídka motorů je koncipována tak, aby poskytovala optimální rovnováhu mezi spotřebou a výkonem. Motory Cruze jsou navrženy pro lidi, kteří potřebují, aby jejich vůz byl flexibilní – svižný ve městě, ale schopný zrychlit, když je potřeba na cestě.

Na výběr máte dva benzínové motory – 1,6 l 124k a 1,8 l 141k a dieselový motor 2,0 l 163k. Všechny motory jsou dostupné s 5stupňovou manuální (diesel 2,0 l 163k 6stupňová) nebo 6stupňovou automatickou převodovkou (kromě motoru 1,6 l) a plní emisní třídu EURO 5.

 

Vysoce kvalitní interiér a funkce

Když si do Cruze sednete, okamžitě pocítíte, že z tohoto vozu máte prémiový pocit. Ledově modré podsvícení tento pocit jen umocňuje stejně jako:

 

 • Použití vysoce kvalitních textilií a materiálů
 • Duální kokpit inspirovaný vozy Corvette


Cruze je prostorný. Dostatek prostoru pro pohodlné cestování pěti cestujících a 450 litrů zavazadlového prostoru pro jakýkoli náklad. Prostor nad hlavami, pro nohy a ramena je jeden z největších v třídě.
Pro lepší představu se podívejte na video s výbavou interiéru Cruze.

Není to jen použitím vysoce kvalitních materiálů, Cruze vyniká i vysokou úrovní zpracování. Například použití “francouzského stehu” zabraňuje roztáhnutí stehů. To znamená, že vaše sedadla jsou trvanlivější a vydrží déle.

Nízká tolerance mezer mezi prvky konzoly znamená těsné slícování, což zaručuje méně vibrací a hluku ve voze. Také napomáhá dynamickým jízdním vlastnostem.

 

Cruze je bezpečný – 5 hvězdiček v testech EuroNCAP

Cruze přináší celou řadu bezpečnostních prvků, na které jste zvyklí z prémiových vozů. Bezpečnost v Cruzu je tak působivá, že v testech bezpečnosti EuroNCAP získal 5 hvězdiček.

Všechno to začíná pevnou strukturou karosérie, která je navržena jako jeden celek.

 

Bezpečnostní prvky zabraňující nehodám:

 • ABS pro kontrolu brzdění
 • ESC (elektronická kontrola stability), která sa aktivuje v případě nouze
 • TCS (trakční kontrola) pro pevné držení na cestě
 • EBD (elektronické rozdělení brzdné síly) kontroluje přední a zadní brzdnou sílu

 


Pasivní bezpečnostní prvky

 • standardně 6 airbagů
 • ISOFIX úchyty dětských sedaček
 • předpínač bezpečnostních pásů na předních sedadlech


Energii pohlcující přední a zadní deformační zóny jsou navrženy tak, aby ochránily cestující díky posílené bezpečnostní kleci

 

Cruze příslušenství

Připravili jsme pro vás řadu doplňků, které vám umožní přizpůsobit a upravit váš Cruze podle vašich představ. Je tu vše od nosičů kol, držáky lyží, střešních boxů a mnohem víc. Když dojde na bezpečnost dětí, příslušenství zahrnuje tyto důležité prvky:

 

 • Dětskou sedačku "Duo Plus"
 • Dětskou sedačku "Baby Safe Plus"
 • Základnu ISOFIX pro "Baby Safe Plus"