Cruze SW

Dočasně nedostupné
Cruze SW
Kód:
K127
EAN:
Hmotnost:
0.000
Výrobce:
Produkt je dočasně nedostupný. Pracujeme na jeho znovuzařazení do naší nabídky v co nejkratším termínu!
Popis

Nový Chevrolet Cruze Station Wagon – dynamický rodinný vůz pro aktivní život.

Podívejte se na nový Chevrolet Cruze Station Wagon, jež spojuje vynikající styl, kvalitu a prostor rodinného auta. Tento vůz je nejnovějším přírůstkem do modelové rodiny Cruze, která mimo již zahrnuje modely sedan a hatchback. Je to ideální auto pro vás a vaše nejbližší, protože vám umožní společně aktivně žít. A už jsme vám říkali, že vypadá skvěle?

Cruze Station Wagon, který je připraven k uvedení na trh v České republice v září, si již získal velkou pozornost. Pokud máte zájem o další informace, kontaktujte nás.

 

Elegance a vkus, které si zamilujete

Elegantní moderní křivky dodávají Cruzu kombi dynamickou a sportovní siluetu. Tu můžete spatřit na jednotlivých desénových prvcích, jako je například rozdělená mřížka chladiče nebo dramaticky protáhlé přední světlomety.

Ale sportovních duch je pro Cruze přirozený. Koneckonců, Chevrolet vyhrál oba tituly v mistrovství světa cestovních vozů (WTCC) v roce 2010 a 2011. A s jakým autem? Samozřejmě Cruzem!

 

 

Kvalita, kterou oceníte

Špičková kvalita od začátku do konce je standardem. To je zřetelné jak zvnějšku u těsných spár, které zajistí méně vibrací při jízdě. Uvnitř se zase podívejte na sedadla. Díky speciálnímu francouzskému stehu vypadají skvěle po dlouhou dobu bez ohledu na to, co na nich děti dělají.

 

Veškerý prostor, který potřebujete

Uvnitř nabízí Cruze kombi prostorné místo pro nohy i hlavu, aby se všichni cítili skvěle i na delších cestách. A prostorný 500litrový kufr spolkne vaše nákupy – a věci na piknik i sportovní vybavení. Zadní sedadla lze složit do roviny, což zvětší prostor na obrovských 1 500 litrů – ideální pro převážení objemnějších věcí.

 

 

Síla a výkon na výběr

Vyberte si pohonnou jednotku, která přináší výkon a úspornost podle toho, jak potřebujete. Cruze Station Wagon nabízí úsporné zážehové agregáty o objemech 1.4, 1.6 nebo 1.8 litru, nebo vznětové motory o objemu 1.7 a 2.0 l. Všech pět motorů splňuje přísná pravidla emisní třídy Euro5.

 

Technologie pro pohodlí a potěšení

V závislosti na výbavě, kterou si vyberete, můžete volit také moderní, snadno ovladatelné technologie:

  • Bezklíčové odemykání i start – konec hledání vašich klíčů
  • Nový informační systém MyLink®– používejte 7” barevný displej pro přístup a přehráním dat uložených ve vašem smartphonu 3G
  • Zadní parkovací kamera – pro snadné a bezstarostné parkování i v těch nejužších místech.

 

Vědět vše dříve, než ostatní

Pokud jsou pro vás styl, kvalita a prostor důležité, je nový Chevrolet Cruze Station Wagon přesně autem, na které jste čekali.