Malibu

Dočasně nedostupné
Malibu
Kód:
K104
EAN:
Hmotnost:
0.000
Výrobce:
Produkt je dočasně nedostupný. Pracujeme na jeho znovuzařazení do naší nabídky v co nejkratším termínu!
Popis

Nové Malibu – prémiový sedan s vybraným stylem.

Malibu je nedílnou součástí amerických dálnic od roku 1964. V průběhu let si tento rodinný sedan vysloužil bezpočet ocenění – od roku 2008 více než 40. A nyní přichází na trh v České republice. Nový model Malibu má představovat auto, po jakém toužíte: se skvělým řízením, vysokým komfortem a dobrou výbavou.

 

Výraz stylu a energie

Malibu vypadá úžasně. Svojí siluetou připomíná kupé. Široký, stabilní podvozek, šípovité světlomety a výrazné zadní linie karoserie připomínají ikonický model Camaro – a zároveň zlepšují aerodynamiku. Xenonová přední světla a diodová zadní světla přidávají na eleganci už tak přitažlivým tvarům. Vizuální dojem je ohromující: osobitý a zároveň elegantní a vytříbený.

 

 

Luxusní a komfortní interiér

Malibu nepostrádá půvab ani uvnitř. V první řadě objevíte řadu prvků informační a zábavní soustavy. Ovládací prvky audio-systému umístěné na volantu plus USB, Bluetooth a MP3 připojení. K dispozici je 7” plně barvený dotykový displej – se skrytou odkládací přihrádkou. Ta je ideálním místem pro váš smartphone nebo iPod®.

 

Bohatý a kultivovaný interiér: široká, pohodlná sedadla a velký úložný prostor jsou patrné na první pohled, stejně zjevná je ale i útulnost. Kabina vozu Malibu je příjemným místem k pobytu. Materiály tlumící hluk v konstrukci kabiny, nezávislé zavěšení kol a izolovaný nosník motoru – to vše přispívá ke klidu.

A pak je tu praktičnost.Představte si, že nemusíte hledat klíče v tašce nebo v kufříku. Pokud máte klíč u sebe, dveře se automaticky odemknou a – jakmile budete uvnitř – stačí stisknout tlačítko zapalování a vyrazit na cestu.

 

Malibu a bezpečnost

Pevná konstrukce karoserie zajišťuje nejen skvělou ovladatelnost, ale také chrání cestující. Pěti hvězdičkami NCAP oceněný model Malibu má vskutku impozantní řadu standardních bezpečnostních prvků. Kromě šesti airbagů, elektronického stabilizačního systému StabiliTrak® a regulace prokluzu, což je výbava, kterou lze očekávat, nabízí Malibu rovněž:

  • aktivní opěrky hlavy (která v případě nárazu chrání hlavu před zpětným pohybem);
  • bederní opěrku na ochranu dolní části zad;
  • systém uvolnění pedálů (pedály mohou být při haváriích nebezpečné, proto je tento systém odstraňuje z cesty);
  • systém monitorování tlaku v pneumatikách.

 

 

Informace o uvedení na trh

Malibu je další vzrušující vůz od Chevroletu pro všechny, kteří mají rádi styl, komfort a vytříbenost. V případě zájmu nás kontaktujte.