Nová Captiva

Dočasně nedostupné
Nová Captiva
Kód:
K47
EAN:
Hmotnost:
0.000
Výrobce:
Produkt je dočasně nedostupný. Pracujeme na jeho znovuzařazení do naší nabídky v co nejkratším termínu!
Popis

Chevrolet Captiva 2013 – Víc síly. Víc praktičnosti. Víc možností.

Poznejte zcela novou Captivu. Rodinné SUV s překvapivým vzhledem a praktičností, kterou vyžadujete. SUV vytvořené na základě úspěchu předchozího modelu, Captivu jsme vylepšili ve všech směrech a vytvořili auto, které splní veškeré požadavky celé rodiny (od víkendového pikniku pro sportovní jízdu).

 

Styl s účelností

Captiva 2013 má nejen pod kapotou velká vylepšení, která přinášejí nové možnosti. Záměrem bylo dodat vozu výraznější nový vzhled.
Každý designový prvek zasazený do celku zaručuje, že vůz je působivý na pohled a je zábavné ho řídit. Prohlédněte si více obrázků exteriéru Captivy.

 

Kvalitní interiér a úložné prostory

Když došlo na řešení interiéru, kompletně jsme Captivu 2011 předělali. Stále si budete užívat prostorný a vzdušný interiér, ale dokonalá kvalita interiéru je okamžitě patrná z každého detailu, tvaru a textury.
Nová Captiva má tři řady sedadel pro usazení až sedmi lidí. Sedačky lze sklopit v případě převozu velkého nákladu.

 

Skutečná radost z jízdy

Pod kapotou najdete jeden ze čtyř nových silných motorů – motorů, které se honosí nejnovější manuální nebo automatickou šestistupňovou převodovkou pro dynamickou a hladkou jízdu.

 

Benzínové motory

Motory nové Captivy mají několik technologických zlepšení. Je mezi nimi i 3.0 l benzínový motor ECOTEC s proměnlivým časováním ventilů o výkonu 258 koní a zrychlením z 0-100 km/h za 8,6 sekund.

 

Dieselové motory

Naše dieselová nabídka nezklame nikoho. Náš nový turbodiesel 2.2l bude dostupný ve dvou výkonových verzích: 163 a 184 k. Nejenže jsou naše dieselové motory výkonnější, ale mají i nižší emise CO2 emise a plní emisní normu Euro V.

 

Převodovka a jízdní možnosti

Vyberte si manuální nebo automatickou převodovku. Vyberte si pohon na předních nebo všech 4 kol. Nezáleží po jaké cestě jedete, Captiva je stavěná pro dynamickou jízdu, sedí v zatáčkách a je pro ní charakteristický požitek z jízdy.

 

Bezpečnostní prvky

Captiva má 6 airbagů – dvojitý přední a boční airbag pro bezpečnost řidiče a spolujezdce, okenní airbagy pro pasažéry vzadu. Tříbodové bezpečnostní pásy s předpínačem a omezovačem zádržné síly zajišťují cestující na předních sedačkách. Dětská sedačka je přichycena systémem ISOFIX na krajních sedadlech druhé řady.

Být na silnici v klidu je také důležité. Proto je dobré vědět, že Captiva disponuje mnoha prvky aktivní bezpečnosti ve standardní výbavě: systém regulace prokluzu, systém elektronické kontroly stability a ABS s brzdovým asistentem.

Další chytrý bezpečnostní prvek je asistent rozjíždění do kopce (HSA), který zabraňuje couvnutí a umožňuje tak bezpečnější rozjezd při zastavení v kopci.

Jízda z kopce je jednodušší díky DCS. To je technologie, která automaticky zpomalí vůz při klesání, což znamená, že nemusíte držet nohu na brzdovém pedálu.

 

Příslušenství a doplňky

Vyvinuli jsme rozsáhlou řadu příslušenství, takže si můžete vaši Captivu upravit podle svých představ. Je zde všechno přes nosiče kol, držáky lyží, střešních boxů a mnohem víc. Když dojde na bezpečnost dětí, příslušenství zahrnuje tyto důležité prvky:

  • Dětskou sedačku “Duo Plus”
  • Dětskou sedačku “Baby Safe Plus”
  • Základnu Isofix pro “Baby Safe Plus”