Nové Aveo 5dveřové

Dočasně nedostupné
Nové Aveo 5dveřové
Kód:
K66
EAN:
Hmotnost:
0.000
Výrobce:
Produkt je dočasně nedostupný. Pracujeme na jeho znovuzařazení do naší nabídky v co nejkratším termínu!
Popis

Využijte svou životní příležitost se zcela novým 4dveřovým sedanem Aveo

Nový 4dveřový sedan Aveo přichází s vysoce kvalitními prvky, které očekáváte od vozu značky Chevrolet: elegantní, propracovaný vzhled, sportovní styl jízdy, důležité bezpečnostní prvky, úspora paliva a flexibilita. Za své peníze dostanete skvěle vybavený vůz, protože tenhle malý sedan nezná kompromisy. Objevte nové čtyřdveřové Aveo zde.

 

Propracovanost na kolech

Základem nového modelu Aveo jsou propracovanost a styl. Elegantní a sebevědomý vzhled zvenčí a inteligentní využití kvalitních materiálů a ohromujících funkcí uvnitř. Nemluvě o pohodlném sezení pro pět osob.

Ale není to jen vzhled. Aveo přináší také příjemný zážitek z jízdy. Nový podvozek je jeden z nejtvrdších ve své třídě, což znamená, že vůz je dynamický a rychle reaguje. To ve spojení s novou řadou motorů a šestistupňovou automatickou převodovkou znamená, že Aveo Vám nabídne pohodlnou, svižnou a úspornou jízdu.

 

Interiérové prvky modelu Aveo

Otevřete dveře a nastupte do nového modelu Aveo. Jistě hned oceníte jeho rafinovanost a propracovanost. Obsahuje prvky, o nichž víme, že je u aut očekáváte: odlišný a přitom praktický styl, inteligentní možnosti uložení předmětů, prostornost, vysoká úroveň vybavení a kvalitní zpracování.
V palubní desce jsou dvě přihrádky – v té horní je integrované přípojení USB, což znamená, že můžete ovládat svůj MP3 přehrávač i pomocí volantu. Spodní přihrádka je pak určena k uložení předmětů běžné potřeby.

 

Charakteristický design exteriéru

Co budete podle našeho názoru na modelu Aveo milovat, je jeho odlišnost – svěží odlišnost. Skvělým příkladem jsou přední světla inspirovaná motocykly, která jsou uložena ve dvojitých trubicích s lesklými černými ráfky a chromovými obroučkami.

Nebo výrazné oblouky blatníků navazují na téma asertivity a zadní světla dodávají modelu Aveo šmrnc v jeho elegantním a aerodynamicky rafinovaném celkovém vzezření.

 

Zábavná jízda a přitom úsporná spotřeba

Svižná jízda a úsporná spotřeba paliva obvykle vedle sebe neexistují, ale u sedanu Aveo tomu tak je. Nalezení rovnováhy mezi příjemnou jízdou a ekologickými dopady vozu totiž bylo hlavní zásadou, z níž vycházely práce na návrzích motoru tohoto vozu. A navíc víme, že oba tyto aspekty jsou pro Vás důležité.

Čtyři benzínové motory obsahují řadu moderních prvků zvyšujících jejich výkon a účinnost při spotřebě 5,5 l/100 km a emisích 126 g/km u verze 1,2 l 86 k. Od podzimu budou k dispozici také 2 dieselové motory 1,3 l s technologií Start/Stop.

 

Ještě vyšší bezpečnost

Součástí základní výbavy u všech modelů je 6 airbagů, 4kanálový systém zabraňující blokování kol při brzdění (ABS) s posilovačem brzd a elektronickým systémem kontroly stability (ESC). Další součástí základní výbavy u všech modelů jsou upevňovací prvky ISOFIX k bezpečnému uchycení dětských sedaček na krajních zadních sedadlech.

Pevný rám karoserie nemá jen poskytovat radost z jízdy. Zároveň je i klíčem k vyšší bezpečnosti modelu Aveo: v případě nehody dokáže střecha unést až 4,2násobek skutečné hmotnosti vozu. Vysoce kvalitní ocel použitá na novém modelu Aveo má větší pevnost v tahu, díky čemuž chrání pasažéry uvnitř vozu.

 

Funkce Follow-Me-Home a zadní parkovací asistent se zvukovou signalizací

Pokud přijedete domů pozdě večer, můžete použít funkci Follow-Me-Home a přední světla zůstanou svítit, aby Vám osvětlila cestu k domu, a pak se automaticky vypnou.

Součástí výbavy LTZ je zadní parkovací asistent se zvukovou signalizací, který Vám pomůže při parkování na menším prostoru.

 

Aveo příslušenství

Vyvinuli jsme rozsáhlou řadu příslušenství, takže si můžete vaše Aveo upravit podle svých představ. Je zde všechno přes nosiče kol, držáky lyží, střešních boxů a mnohem víc. Když dojde na bezpečnost dětí, příslušenství zahrnuje tyto důležité prvky:

 

  • Dětskou sedačku “Duo Plus”
  • Dětskou sedačku "Baby Safe Plus"
  • Základna Isofix pro "Baby Safe Plus"