Orlando

Dočasně nedostupné
Orlando
Kód:
K37
EAN:
Hmotnost:
0.000
Výrobce:
Produkt je dočasně nedostupný. Pracujeme na jeho znovuzařazení do naší nabídky v co nejkratším termínu!
Popis

Nový Chevrolet Orlando – flexibilita 7 míst se snoubí s moderním designem

Chevrolet Orlando – směle navržený rodinný vůz, který je všestranný uvnitř a úžasný zvenčí. Může komfortně přepravit až sedm lidí nebo sklopte sedadla a naplňte vůz třeba nábytkem. Se svými 16 různými kombinacemi sedadel je Orlando úžasně flexibilní vůz.

 

Výjimečný design

Úžasně jiné, Orlando vyjadřuje osobnost toho, kdo ho řídí. Je to auto, které vyčnívá z davu a to z těch nejlepších důvodů.
Orlando je dostupné v celé řadě atraktivní barev od ‘Šedé Smoky’ po ‘Červenou Velvet’. Disky kol z lehké slitiny jsou standardem pro úrovně výbavy LT Plus a LTZ.

 

Vše je to o flexibilitě

7 sedadel musí umět mnohem více než jen usadit 7 cestujících – dnes je klíčová flexibilita. Je jedno zda potřebujete své MPV naplnit přáteli / zavazadly / psy nebo golfovými bagy, Orlando má na všechno odpověď. Orlando je opravdu vším, čím chcete, aby bylo.
16 různých kombinací sedadel poskytuje hodně místa pro uložení alebo skrytí vašich osobních věcí. Podívejte se na video s možnostmi úložných prostor v Orlandu a dozvíte se ještě více.

 

Stylový design interiéru

Uvnitř je Orlando stejně stylové, jako zvenčí. Corvettou inspirovaný duální kokpit rozděluje centrální panel, zatímco tenké obložení pluje skrz celý prostor kabiny v lehkých křivkách.
Všechny ovladače jsou umístěny intuitivně, včetně ovládání audio buď na volantu, nebo na centrální konzole. Ledově modré podsvícení typické pro Chevrolet zaručuje dobrou čitelnost a viditelnost. Cestující ocení překvapivou prostornost interiéru Orlanda s dostatkem prostoru pro nohy a hlavu.

 

Bezpečnost - bereme ji vážně

Víme, že bezpečnost je pro vás prvořadá. To proto Orlando užívá nejnovější technologii airbagů a má jich hned 6. Děti jsou chráněny díky standardně umístěným úchytům ISOFIX na krajních zadních sedadlech.
Orlando je vybaveno odolnou bezpečnostní vyztuženou klecí, která obsahuje “dlouhou vidlici” vysoce absorbující systém, který snižuje dopad jakéhokoli nárazu a chrání cestující.

 

Kontrola trakce ve standardu

Systém ‘Elektronické kontroly stability‘ pomáhá zabránit smyku automatickým postupným přibrzďováním kol, které vám pomáhá rychle získat zpět kontrolu.

 

Parkovací asistent

Parkování je také trochu bezpečnější – LT a LTZ verze nabízejí systém inteligentního parkovacího asistenta k ochraně exteriéru vozidla od zbytečných poškození.

 

Výkon vždy, když ho potřebujete

Dynamická jízda je zajištěna řadou motorů od 1,8 benzínového dostupného buď s manuální 5stupňovou nebo automatickou 6stupňovou převodovkou až po 2,0 dieselový motor, který je dostupný ve dvou výkonových verzích, buď se 6stupňovou manuální převodovkou nebo v silnější verzi i 6stupňovým automatem. Benzín nebo nafta, manuální nebo automatická – pro kterýkoli typ se rozhodnete, shledáte řízení dynamickým, s ladným řazením a silou adepta těžkých tahačů, jak tomu u přeprav více osob má být.
Jakkoli má Orlando všestrannost MPV, jeho řízení je nesrovnatelné s ostatními vozy v segmentu. V zatáčkách sedí na silnici s jistotou a bez jakéhokoli náznaku náklonu nebo převrácení, na otevřené silnici jede příjemně hladce bez ohledu na podmínky.

 

Příslušenství, které k vám ladí

Připravili jsme rozsáhlou řadu příslušenství, takže si můžete vaše Orlando upravit podle svých představ. Je zde všechno přes nosiče kol, držáky lyží, střešních boxů a mnohem víc. Když dojde na bezpečnost dětí, příslušenství zahrnuje tyto důležité prvky:

 

  • Dětskou sedačku “Duo Plus”
  • Dětskou sedačku “Baby Safe Plus”
  • Základnu Isofix pro “Baby Safe Plus”