SPARK

Dočasně nedostupné
SPARK
Kód:
K28
EAN:
Hmotnost:
0.000
Výrobce:
Produkt je dočasně nedostupný. Pracujeme na jeho znovuzařazení do naší nabídky v co nejkratším termínu!
Popis

Chevrolet Spark – výrazný design 5dveřového městského auta

Chevrolet Spark kombinuje výrazný design exteriéru, velmi dobře vybavený interiér a chytré prvky výbavy.

 

Ačkoli jde zvenčí o kompaktní vůz, uvnitř je opravdu prostorná kabina, která usadí až 5 dospělých. Se svojí kvalitou a vychytanými designovými prvky je Spark nejbezpečnějším, nejkomfortnějším a nejpraktičtějším autem ve své třídě.

 

Výrazný design Sparku

Spark opravdu vyčnívá z řady a to i díky své impozantní dělené přední mřížce chladiče, ostrým liniím a schovaným klikám dveří. Spark je dostupný v řadě živých barev, které podtrhují jeho veselý design.

 

Skvělý vzhled není jen na parádu

Stejně tak, jako skvělý vzhled, může design doručit praktické benefity. Proto jsme pyšní na tyto prvky:

 

  • Vysoko posazené konce světel. Vypadají úžasně a navíc zlepšují viditelnost a celkovou bezpečnost.
  • Nápadně vystupující rámy kol napomáhají aerodynamice – a zlepšují spotřebu.

 

5 sedadel a stylové prvky

Uvnitř vozu zjistíte, že Spark je příjemně přehledný a promyšlený. Ukrývá spoustu prostoru a pro řidiče i intuitivní ovládání přesně tam, kde jej očekáváte.

Netradičně pro vozy této velikosti, Spark pohodlně usadí 5 dospělých, což z něj dělá ideálního partnera na cesty s přátely nebo rodinou.

 

Audio ve Sparku

Jak sedíte ve svém Sparku, chcete poslouchat oblíbenou hudbu. Je to přesně ten druh auta. Sparku od výbavy Plus nabízí rádio/CD se vstupem Aux-in a USB přípojkou pro váš iPod nebo MP3 přehrávač.

 

Chytrý úložný prostor

Spark je plný odkládacích míst na věci, které sebou neustále nosíme – mobil, iPod, MP3, kabelky, však víte. Tady je malá ukázka:

 

  • Přihrádka v cetrální konzole na maličkosti typu karet, parkovacích lístků a mincí
  • Držák na dva nápoje
  • Barevně sladěný odkládací prostor naproti spolujezdci, hned vedle přístrojové desky

 

Velké dveře kufru Sparku otevírají opravdový prostor – 170 litrů. A to bez sklopení zadních sedaček. Když zadní sedačky sklopíte, kufr dosahuje prostoru o objemu 568 litrů.

 

Bezpečnost – hlavní priorita

Spark může být malým městským autíčkem, ale jednu z věcí je třeba brát opravdu vážně. A to bezpečnost. Spark je jedním z nejbezpečnějších aut ve své třídě.

6 airbagů

Pro ochranu svých cestujících má Spark 6 airbagů ze všech směrů. Dvojice airbagů vpředu, boční hlavové airbagy a další v sedačce k ochraně břicha a hrudníku.

Bezpečnostní pásy

Všechny bezpečnostní pásy Sparku jsou vybaveny předpínačem. Vzadu jsou 3 tříbodové pásy a už ve standardu ISOFIX pro upevnění dětské sedačky na krajních zadních sedadlech.

Dětská ochrana

V oficiálním testu NCAP předního a bočního nárazu získal Spark maximum bodů za bezpečnost dětí do 3 let.

 

Výkon, který si zamilujete

Řídit Spark je zábava: svižný a mrštný po městě, navíc komfortní a hladký na cestách. Stejně tak jako charakteristika řízení, i motory jsou navrženy tak, aby vám poskytly:

 

  • Úsporu benzínu
  • Nízké náklady na provoz a údržbu

 

Možnost výběru benzínových motorů o obsahu 1,0 nebo 1,2 litru, které jsou oba dostupné s 5stupňovou manuální převodovkou.

 

Spark příslušenství

Vyvinuli jsme rozsáhlou řadu příslušenství, takže si můžete váš Spark upravit podle svých představ. Je zde všechno přes nosiče kol, držáky lyží, střešních boxů a mnohem víc. Když dojde na bezpečnost dětí, příslušenství zahrnuje tyto důležité prvky:

 

  • Dětskou sedačku “Duo Plus”
  • Dětskou sedačku “Baby Safe Plus”
  • Základnu ISOFIX pro “Baby Safe Plus”