Trax

Dočasně nedostupné
Trax
Kód:
K174
EAN:
Hmotnost:
0.000
Výrobce:
Produkt je dočasně nedostupný. Pracujeme na jeho znovuzařazení do naší nabídky v co nejkratším termínu!
Popis

Chevrolet Trax – kompaktní SUV, velké příležitosti


Trax, naše zbrusu nové malé SUV, je sportovní, pohodlné, všestranné a bezpečné. Je vybaveno řadou zajímavých funkcí a možností, jak oživit jízdu na silnici i v terénu.
Trax, který již nyní přitahuje pozornost, bude uveden na trh v dubnu 2013. Pokud máte o vozidlo zájem, kontaktujte nás.

 

 

Sportovní styl

 

S novým modelem Trax máte k dispozici veškerou robustnost plnohodnotného SUV. Vůz se vyznačuje energickými, sportovními liniemi a účelnou, širokou konstrukcí. Větší sklon čelního skla, výrazná přední část, stoupající boční linie a zaoblená zadní část společně dodávají vozu atletický, mužný vzhled. Pevně usazená kola z lehké slitiny stříbrné barvy dávají najevo, že vůz je připraven vyrazit kamkoli.
Vůz má také vynikající aerodynamické vlastnosti, které zajišťují plynulou jízdu a nižší spotřebu paliva. Šípovité halogenové světlomety, které jsou součástí standardní výbavy, šikmá silueta střechy, dynamicky tvarovaná karoserie a aerodynamický zadní spojler a nárazník pomáhají snižovat tření. A činí z modelu Trax opravdu atraktivní vůz.

 

 

Motory s výkonem pro vaše dobrodružství

 

Řízení vozu Trax je opravdová zábava. K dispozici je při tom řada vysoce výkonných vznětových a zážehových motorů společně s možností pohonu všech čtyř kol. Vyberte si z řady vysoce výkonných vznětových a zážehových motorů. K jednotlivým verzím si můžete zvolit pohon čtyř kol pro maximální efektivitu. Vybrat si můžete rovněž šestistupňovou automatickou nebo šestistupňovou manuální převodovku, stejně jako technologii start/stop, která šetří palivo. Posilovač řízení, vyspělý systém odpružení a asistenční systémy pro řidiče jsou zárukou příjemného a citlivého ovládání. Jako u agilního cestovního vozu.

 

 

Prostor pro všechno

 

Trax je při délce 4,25 metrů velmi kompaktní a ideální pro jízdu ve městě. Jeho interiér je prostorný a útulný, s vysokými, pohodlnými sedadly pro řidiče a až čtyři spolucestující. Pohodlně dosažitelné ovládací prvky a ladný design – palubní deska plynule navazuje na dveře, které lze doširoka otevřít, což umocňuje dojem prostornosti.
Vedle celé řady úložných prostor je k dispozici velký zavazadlový prostor o objemu 356 litrů. Pokud potřebujete ještě více místa, můžete sklopit zadní sedadla dělené v poměru 40/60, a získáte 1370 litrů prostoru. A pokud ani to nestačí, můžete sklopit i přední sedadlo spolujezdce. Osm variant uspořádání sedadel vám umožní přepravovat mnohem větší předměty, než byste si mysleli. Ve výklencích kolem středového panelu můžete mít věci, které potřebujete na cestu, hned po ruce.

 

 

Zábava s lepšími možnostmi připojení

 

 

Systém Chevrolet MyLink propojí váš chytrý telefon s informačním systémem modelu Trax. Prostřednictvím ovládacích tlačítek na volantu a 7palcové dotykové obrazovky můžete vybírat a přehrávat hudbu na šesti reproduktorech. Během zastávky můžete dokonce sledovat video. Chevrolet MyLink také přenáší obraz ze zadní kamery, a napomáhá tak bezpečnějšímu parkování. Spojením přes Bluetooth pak můžete volat s hands-free. Chevrolet MyLink je standardní součástí výbavy LT.

 

 

Bezpečnost pro klidnou mysl

 


Mezi funkce, které pomáhají vyhnout se nehodám, patří elektronický stabilizační systém StabiliTrak. Ten snímá vaše řízení a automatickou aktivací kontroly trakce vám pomáhá udržet zamýšlený směr. I když kotoučové brzdy s protiblokovacím systémem prudce sešlápnete, každá začne působit optimální silou, čímž zvyšuje stabilitu a zachovává odpovídající reakci vozidla na vaše ovládání.
Pokud byste se někdy s vozem Trax převrátili, tak jeho konstrukce vydrží více než čtyřikrát větší zatížení, než je jeho hmotnost. V každém případě je standardní součástí každé výbavy šest airbagů. Výbava LT navíc obsahuje funkci Hill Descent Control (asistent sjezdu z kopce), takže můžete pohodlně sjíždět z prudkých terénních svahů, aniž byste museli brzdit.

 

 

Buďte první, kdo řídí Trax.


Má ostrý design, je stvořen pro dobrodružství a rozhodně přitahuje pozornost. Pokud Vás Trax chytil za srdce, dejte nám to vědět, abyste mohl/a být jedním z prvních, kteří usednou za jeho volant. Vyplňte níže uvedený formulář a budeme Vás kontaktovat, jakmile bude Trax k dispozici v České republice.